Spoštovani starši,

pozitivna psihologija je mlado področje psihologije,  ki v središče pozornosti postavlja pozitivne in svetle plati človekove osebnosti, a kot pravijo zagovorniki pozitivne psihologije oziroma najdete zapisano na spletni strani Pozitivne psihologije za boljše življenje,  »če hočete nekaj spremeniti, morate za to nekaj narediti. Tako preprosto je to v življenju.«

Pozitivna psihologija ponuja Šolo za starše v času epidemije, ki poteka preko spleta in je brezplačna za vse udeležence. Ponuja  vrsto kvalitetnih predavanj povezanih z vzgojo.  Predavanja šole za starše  potekajo na Youtubu kanalu in Facebook profilu Pozitivna psihologija za boljše življenje.

Izkoristite priložnost in si oglejte strokovna, kvalitetna brezplačna predavanja.

POVEZAVA

(Skupno 4 obiskov, današnjih obiskov 1)